Nybörjarstarten börjar 23 Januari 2023
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Linköpings Budoklubb
Kontakt

 

Om du har några frågor om klubben eller träningen, mejla gärna till den stil du är intresserad av om du EJ hittar informationen på hemsidan:

 

 

STIL MEJLADRESS
Aikido aikido@linkopingbudo.se
BJJ bjj@linkopingbudo.se
Iaido iaido@linkopingbudo.se
Jodo jodo@linkopingbudo.se
Kendo kendo@linkopingbudo.se
Kyudo kyudo@linkopingbudo.se
MMA mma@linkopingbudo.se
Thaiboxning thaiboxning@linkopingbudo.se
Ju-jutsu Kai ju-jutsukai@linkopingbudo.se
Ju-jutsu Fighting jujutsufighting@linkopingbudo.se
   
Knatteträning: ju-jutsukai@linkopingbudo.se

    

Övriga frågor, som inte passar en given stil, kan mejlas till:

info@linkopingbudo.se

 
Våra sponsorer