Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Linköpings Budoklubb
Kontakt

Om du har några frågor om klubben eller träningen, mejla gärna till den stil du är intresserad av om du EJ hittar informationen på hemsidan:



STILMEJLADRESS
Aikidoaikido@linkopingbudo.se
BJJbjj@linkopingbudo.se
Iaidoiaido@linkopingbudo.se
Jodojodo@linkopingbudo.se
Karatekarate@linkopingbudo.se
Kendokendo@linkopingbudo.se
Kyudokyudo@linkopingbudo.se
MMAmma@linkopingbudo.se
Thaiboxningthaiboxning@linkopingbudo.se
Ju-jutsu Kaiju-jutsukai@linkopingbudo.se
Ju-jutsu Fightingjujutsufighting@linkopingbudo.se


Knatteträning: ju-jutsukai@linkopingbudo.se

    

Övriga frågor, som inte passar en given stil, kan mejlas till:

info@linkopingbudo.se

 
Våra sponsorer